Pozorište bez granica 2012.
Nakon „Ljubavi” Tuzlaci su sinoć u okviru festivala „Pozorište bez granica 2012″ mogli pogledati predstavu „Tunel”, Milice Konstantinović, a riječ je o autorskom projektu Gavrila Jovanovića iz Bijeljine. Predstava je izvedena u Domu mladih Tuzla, a tako će biti i danas (28.6.). Organizator, Draft teatar, najavljuje goste iz Hrvatske i to Gradsko kazalište Beli Manastir.

Na programu je, naime, predstava „Na prvoj crti braka”, Miroljuba Nedovića i Timošenka Milosavljevića, u režiji Daniele Taslidžić Herman. Festival „Pozoriše bez granica 2012″ odvija se u okviru manifestacije „Ljeto u Tuzli”. Predstava koja je najavljena za sutra, četvrta po redu, počinje u 19 sati 30 minuta, a ulaz je slobodan.

Program i satnica narednih predstava:
ČETVRTAK : 28.06.2012. - Dom Mladih Tuzla 19.30 h
- Miroljub Nedović i Timošenko Milosavljević „NA PRVOJ CRTI BRAKA” Gradsko kazalište Beli Manastir, Hrvatska, režija Daniela Taslidžić Herman.
PETAK: 29.06.2012. - Dom Mladih Tuzla 19.30 h
- Branislav Ilić ( po B.Pekiću) - „ MI TAKO MOŽEMO DO SUDNJEGA DANA” DIS teatar Banja Luka, BIH, režija Novica Bogdanović
SUBOTA, 30.06.2012. - Dom Mladih Tuzla 19.30 h
- Aldo De Benedetti - „MISTERY” .. Teatro „Petro Marco” Vlora. Albanija, režija Jorgač Tuše.
(TIP)
Da bi se prijavili za pisanje poruka trebate se prethodno jednokratno registrovati.
Premijer TK Sead Čaušević sa portala saznao da je smijenjen
Smijenjen premijer TK Sead Čaušević i četiri SDP-a ministra
Foto: Turistički voz prošao ulicama Tuzle
Hoće li se ikada saznati gdje su završila ukradena umjetnička djela iz MGP Tuzla?!
Katastrofalno stanje u NP Tuzla: Ćatić za spas odlučio podići kredit!
Goražde želi jezera po uzoru na Tuzlu