Zbog ljutih rivala mu prijete smrću!

10:23, 31 August, 2010

Bivši golman Crvene zvezde prešao u Partizan.

  • Facebook
  • Google
  • Live
  • StumbleUpon
  • TwitThis

‘Preminuo je Zvezdin golman, Zvezdino dijete i ponos Partizana Vladimir Stojković. Njegov sprovod bit će održan na prvom sljedećem derbiju’, napisale su Delije na osmrtnici golmanu srpske reprezentacije koji je potpisao ugovor s najljućim rivalom Partizanom.

Vladimir Stojković, golman reprezentacije Srbije i Sportinga iz Lisabona, odlučio je sljedećih godinu dana provesti na posudbi u Partizanu, što je razbjesnilo navijače ljutih rivala Crvene zvezde, koji njemu i njegovoj obitelji posljednjih dana prijete smrću zbog čega je dobio i osobnu zaštitu te se u javnosti ne pojavljuje bez tjelohranitelja.

“Prijetnje nisu nimalo bezazlene, upućene su i Vladimiru i članovima njegove obitelji. Znate već kakve su bile reakcije navijača Crvene zvezde na samom stadionu, pojavile su se razne osmrtnice s Vladinim likom, fotografije, poruke, prijeteća pisma. Partizan je odlučio reagirati i zaštititi svog novog igrača, baš kao što je prošlog ljeta učinio s Cleom kada je iz Brazila stigao u Beograd. Međutim, svi su svjesni da će Stojković daleko više biti izložen prijetnjama i problemima”, izjavio je izvor blizak Stojkoviću, dok je glavni akter cijele priče na predstavljanju u novom klubu izjavio:

”Odluku sam donio sam, nisam konzultirao nikoga. Znate moju prošlost, znate tko sam i što sam, a u Partizan sam prešao iz profesionalnih razloga. Želim pomoći klubu i biti prvi golman. Razumijem interes medija i navijača oko cijele situacije, ali mislim da su neki prevršili svaku mjeru i volio bih se zaštititi od svega. Dolazak ovdje je dobar potez, želim pomoći svom novom klubu i reprezentaciji”, prenosi B92 Stojkovićeve riječi.

(TIP/Net.hr)

  • Facebook
  • Google
  • Live
  • StumbleUpon
  • TwitThis

Prijavite se i napišite vaš komentar na vijest.



Ostavi komentar

Da bi se prijavili za pisanje poruka trebate se prethodno jednokratno registrovati.