Jaguar XKR special edition

12:35, 19 Februar, 2010

Premijerno predstavljanje ove ultra brze varijante na autosalonu u Ženevi.

  • Facebook
  • Google
  • Live
  • StumbleUpon
  • TwitThis

Za autosalon u Ženevi Jaguar je pripremio premijerno predstavljanje ultra brze varijante automobila XKR u specijalnoj verziji koju pokreće super nabrijani 5,0-litreni V8 motor s direktnim ubrizgavanjem benzina najveće snage 510 KS.

Ovaj kupe ima lagano modificiranu karoseriju, novi prednji i stražnji spojler, a unaprijeđen je i kompjutorski upravljani aktivni zaustavljač stražnjeg diferencijala što će se dopasti u svakom slučaju zaljubljenicima u drift način vožnje. Kupcima je na raspolaganju sedam boja karoserije, a uz doplatu mogu se dobiti i u crvenu boju obojene kočione čeljusti s Jaguarovim logom.

Jaguar XKR 5,0 V8 dolazi s dva paketa opreme - Speed Pack i Black Pack, a ovaj vižljasti kupe kotrlja se na lakim naplatcima od 20 cola. Oba paketa opreme u prodaji su od svibnja 2010. godine. Speed Pack koštat će 6900 eura, Black Pack 4.700 eura, a ako se kombiniraju oba paketa opreme tada je cijena 8900 eura.

(TIP/Fena)

  • Facebook
  • Google
  • Live
  • StumbleUpon
  • TwitThis

Prijavite se i napišite vaš komentar na vijest.



Ostavi komentar

Da bi se prijavili za pisanje poruka trebate se prethodno jednokratno registrovati.